התחל עכשיו   > בניית אתרים
 
צריכים אתר?

בשנת 2013 הוצאנו לפועל ב-Blink יותר מ- 100 פרויקטים בתחום ה- WEB.  כל אחד מהם יחיד במינו אשר תוכנן, עוצב ונתפר במיוחד עבור הלקוח.

אנו פועלים הצלחה בתכנון ובניית כל סוגי האתרים:  פורטלים, מסחר אלקטרוני, רשתות חברתיות, פיתוח עבור סטארטאפים, אפליקציות וכו'

חברת Blink מתמחה בפיתוח והובלת פרויקטים,  ובעלת כל המשאבים והחומר האנושי בדרושים על מנת להוציא את הפרויקט שלכם לפועל על הצד הטוב ביותר, החל משלב התכנון ועד לשלב הלאחסון.

אם ברצונכם לבנות את האתר המצליח הבא, חשוב להכיר את הטרנדים והטכנולוגיות הנפוצות כיום - וגם לאן פני האינטרנט מועדות. עולם האינטרנט משתדרג ומשתנה במהירות אדירה.  טכניקות עיצוביות וממשקי משתמש אשר נחשבו לקדמת הטכנולוגיה פתאום נראים מישנים ומסורבלים לאחר מספר מועט של חודשים.

בנקודה זו בדיוק נכנסים המומחים של Blink -   אנחנו תמיד דואגים להיות מעודכנים, גמישים, ולהימצא תמיד בחוד החנית. אנחנו אוהבים את המקצוע שלנו ואוהבים תמיד לבחון את גבולות הטכנולוגיה.

האם הפרוייקט שלך הוא האתגר הטכנולוגי הבא שלנו?

אתרי תוכן ורשתות חברתיות

פורטלים, רשתוות חברתיות, מגזינים, לוחות ועוד...

כאשר ניגשים לפרוייקט רחב ועתיר שימושיות כגון בנייתה של רשת חברתית, פורטל גדול או מגזין אינטרנטי, האתגרים העומדים בפנינו הם רבים ומגוונים יותר מאשר בנייה של אתר תדמיתי רגיל:

ראשית עלינו לספק עיצוב מרשים ומקורי אך יחד עם זאת לשמור על UI נכון ושימושיות נוחה לגולש. עלינו לתכנן את ארכיטקטורית האתר תוך מחשבה קדימה על מנת להתמודד עם גידול מתמיד של תוכן ושל משתמשים. עלינו ליצור מערכות שליטה ובקרה על מנת לאפשר את ניהולו האפקטיבי של האתר במינימום כוח אדם .עלינו לדעת ליצור חוויות שימוש טובה - וכן להביא את אותה חויית שימוש טובה למסך הקטן - לטאבלטים ולסמארטפונים.

טעות חמורה ונפוצה היא להתחיל לבנות אתר מהסוג הזה ללא אפיון או עם אפיון לא מספק. אפיון נכון ומקצועי הוא תוכנית העבודה שלכם וכולל בתוכו את כל המידע הדרוש לבניית האתר - החל מהגדרת לוחות זמנים, מטרות על ומטרות משניות, דרך פירוט מדוייק של כל תכונות האתר וכלה בהגדרת הטכנולוגיות הרצויות לבנייתו ותיכנון של ארכיטקטורת האחסון בהתאם. טעות מהסוג הזה יכולה לעלות לכם, בעלי המיזם, בהרבה מאוד כסף ,כאב ראש וזמן יקר.  

אם ברצונך להקים אתר גדול,  אפיון מקצועי ומקיף של המיזם הוא נקודת ההתחלה שלך.  

אתרי תדמית

אתר הבנוי נכון ומספק חויית שימוש טובה הוא אבן הפינה של כל עסק מצליח. 

אתר תדמיתי טוב אמור למשוך את העין, להיות בנוי בצורה נכונה שתאפשר סריקה מיטבית ע"י מנועי החיפוש השונים וכן לעמוד בסטנדרטים השונים המרכיבים את עולם האינטרנט.  על האתר להיות קל לניווט, בצורה שתאפשר גישה מהירה למידע הרלוונטי ביותר עבור הגולש, אך גם תעודד אותו להמשיך ולחקור. 

בדומה לאתרי תוכן גדולים, פורטלים וכד' עלינו להגדיר ראשית את המטרות שעל האתר להשיג - ולתכננו בהתאם אליהן.

לדוגמא, אם אחת ממטרות האתר הינה להציג את מוצרי העסק, עלינו לבנות דפי תצוגה עבור המוצרים, כאשר הדגש יכול להיות על בניית גלריית תמונות מרשימה עבור כל מוצר, יחד עם פירוט של תכונותיו - ובניית ממשק נוח להשוואה של תכנות אלו בית שני מוצרים משיקים.  

כמו כן על האתר להיות נוח לתפעול, ומהיר לשינוי ולעריכה. בעולמנו שלנו היום, דינאמיות היא שם המשחק. עם מערכת ה- Blink Engine, מערכת ניהול והזנת התוכן שלנו, הקמה, תחזוק וניהול של אתר תדמיתי בעל נוכחות אינטרנטית מרשימה מעולם לא היתה קלה יותר. 

אתרי מסחר אלקטרוני

אתרי מסחר אלקטרוני או בשמם הפשוט "אתרי חנות" הן מערכות מורכבות עם הרבה מאוד מחשבה מאחוריהן. מעבר להיבטים השיווקיים, כלומר בניית החנות באופן שיקלע לאסטרטגיית השיווק של החברה, ישנם היבטים טכנים רבים אשר עלינו להביא בחשבון:

ניהול מלאי - מערכת ניהול המלאי היא עמוד השידרה של החנות. היא הגורם המקשר בין החנות הפיזית (או מחסן הסחורה לצורך העניין) לבין אתר החנות ומהווה גורם קריטי בתפעולו השוטף של האתר.  אחת הבעיות הנפוצות בהן נתקלים בעלי חנויות הרוצים לפנות למסחר וירטואלי היא הפער בין מערכות הניהול הקיימות לבין הדרישות הספציפיות של העסק ושיטות העבודה הקיימות בו. דוגמא לכך יכולה להיות טיפול בתתי - מוצרים או מוצרים זהים אך בעלי מאפיינים חיצוניים שונים כגון צבע, מידה וכד'. מערכות קיימות שאינן נתפרות בדיוק לצרכי הלקוח נוטות להיות כלליות מידי ולרוב דורשות טיפול נוסף עלמנת להתאימן לצרכי העסק. מערכות אלו עלולות להוות נקודת כשל עבור החנות האינטרנטית, והחיסכון שהושג בעת הבנייה ע"י שימוש במערכת שהיא 'מוצר מדף'  עלול לעלות לבעל העסק ביוקר בעת התפעול השוטף. אנחנו ב-Blink מתמחים בבניה של מערכות ניהול מלאי המותאמות לעל פי מידה לצרכי הלקוח, כך שהמערכת נבנית סביב העסק הקיים ומתאימה עצמה לשיטות העבודה הקיימות בו - ולא להיפך.

סליקה אינטרנטית - בבסיסה של החנות עומדת, כמובן, האפשרות לסלוק כספים ולגבות תשלום מהלקוח בצורה נוחה ומאובטחת. הלקוח  הפוטנציאלי כיום דורש אפשריות תשלום מגוונות, כגון כרטיסי אשראי שונים וחשבונות וירטואלים דוגמת paypal. כמו כן נדרשת אבטחה ברמה גבוהה של החיבור בעת העברת התשלום. אנו ב-Blink נשמח להעמיד לרשותך את כל האפשרויות העומדות בפניך ונעזור לך לבחור את פתרון הסליקה היעיל והרלוונטי ביותר לעסק שלך.  

עיצוב ותאימות - ​אנו ב-Blink נתאים עבורכם עיצוב ייחודי ומרשים לחנות שלכם באופן שיתאים בצורה מושלמת למיתוג הקיים, ולמעשה ישלים אותו ויתמוך באסטרטגיית השיווק שלכם.  


HTML5

HTML5 הוא למעשה תקן של W3C (ה- The World Wide Web Consortium) , הגוף אשר מגדיר את הסטנדרטים הנהוגים בעולם האינטרנט. HTML5 הוא בעצם התקן החדש והאחרון בשרשרת, שלמעשה עדיין לא אושר, אך כיום כבר הפך להיות רף הכניסה בכל הנוגע לבנייתם של אתרים חדשים.  

תקן ה-HTML5 פותח בפנינו עולם חדש של אפשריות ושפע טכנולוגי, ובעצם מאפשר חלופות נוחות לטכנולוגיות שהיו נפוצות בעבר, כגון אדובי פלאש, כאמצעי להשיג ממשקי משתמש עשירים ומרשימים. 

WEB Application

מערכות CRM, מערכות פנים ארגוניות, מערכות שליטה וניתור, משחקי דפדפן ועוד.

היום פלטפורמת ה WEB היא אחת מהפלטפורמות המבוקשות והאטרקטיביות ביותר כחלופה ליישומי Desktop סטנדרטיים. הסיבות לכך הן זמני הפיתוח הקצרים יחסית, העלויות הנמוכות יותר, והזמינות הרבה למגוון רחב של פלטפורמות עבודה - החל ממחשבים ביתיים וכלה בטאבלטים וסמארטפונים ללא שינויים והתאמות בקוד.  

אנו ב- Blink ערוכים לפיתוחים מאתגרים וארוכי טווח. אנו נדאג ליישם את הפתרונות המתאימים והאמינים ביותר עבוד הפרוייקט שלך על מנת שיענו בצורה אופטימלית על כל דרישות המערכת.  


בניית אתרים עבור מעצבים

ליווי ועבודה צמודה עם מעצבים זו ההתמחות שלנו. 

Blink משמשת כקבלן מבצע עבור חברות העיצוב והמיתוג המובילות בארץ. אנחנו לוקחים על עצמינו את כל הצד הטכני והטכנולוגי של בניית האתר, ומשאירים את הבמה לכם המעצבים, לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב - קריאייטיב.  

תצורת העבודה איתנו היא נוחה וגמישה. אנחנו אוהבים אתגרים, ונהנים למתוח את הטכנולוגיה עד הקצה. ביחד נתאים את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח שלכם, בהתחשב בלוחות הזמנים ובתקציב.

אנחנו הגב הטכנולוגי שלכם. כאנשי קריאייטיב, תפקידכם הוא לחלום בגדול עבור הלקוח שלכם. תפקידינו הוא לממש את החלומות הללו. אנחנו תמיד מעודכנים, חיים ונושמים את עולם ה- WEB. 

שדגשג

  • כמה שאתם רוצים לעשות דברים יפים חדשניים ומיוחדים (האמת שגם אנחנו)
  • כמה קשה עבדתם על כל פיקסל ופיקסל וכמה חשוב לכם שכל דבר יהיה בדיוק במקומו.
  • כמה חשוב לכם הייחסים הלקוח שלכם וכמה קשה עבדתם כדי להביא את הלקוח ולשמר אותו
  • כמה מתסקל שאתם נכנסים לאתר של הלקוח ומגלים שהוא הרס את העיצוב שעבדם עליו כלכך קשה
  • כמה שאתם רוצים להיות מעודכנים טכנולוגיות האחרונות ברכיבים ויוחדים ואיזה אפשריות חדשות נפתחו לפנכםכ
  • מה מלחיץ זה שהמפתח שאתם עובדים איתו מתחיל "לגמגם"...

זה מה שאנחנו עושים הכי טוב...

אנחנו מכירים אותכם ומבינים אותכם. משנים עבודה ויצירה משוטפת

שירותי פיתוח עבור סטארט אפים וחברות
בניית אתרים עבור חברות בניית אתרים

עמוסים, קיבלתם פרויקט מחוץ לתחום הנוכות שלכם, מיקור חוץ ושיתופי פעולה זה דרך קבע אצלכם או סתם אתם מחפשים מקום לשיפור?

אנחנו נדאג עבור השקט שלכם.


אנחנו מציעים תכנתים FRONT-END ו- BACK-END ברמה הגבוהה ביותר שתמיד עם היד על הדופק להישער מודעכנים בעולם המטורף של ה- WEB. עבודה על בסיס פרוייקטלי (TURN KEY) או על בסיס שעתי.

נמאס ללקוחות שלכם ממערכות מורכבות ומסורבלות כמו WP וג'ומלה? ה CMS שפיתחתם לא בדיוק מה שציפתם?

בואו לנסות את BLINK ENGINE המערכת אשר פיתחנו במיוחד לאתרי תדמית.

אתם מרוצים מפיתוח מהיר ופשוט, הלקוחות מרוצים ממערכת קלה ופשוטה לתפעול