אז מי אנחנו?
BLINK אינה עוד חברה לבניית אתרים. BLINK  היא מחלקת ה- WEB של חברת ITL אשר מתמחה בפיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים, פיתוח טכנולוגיות ועוד.

ILT מקבוצת טיפטופ מ.ר. תעשיות ושיווק בע"מ הוקמה בשנת 2003 במטרה לספק ללקוחתיה את היתרון הטכנולוגי הדרוש על מנת להוביל בשווקים השונים.אנחנו מציעים טכנולוגיות ייחודיות  והטמעה ע"י מיטב אנשי המקצוע אשר יבטיחו את הפתרונות המתקדמים ביותר עבור הפרויקט שלכם.

בין אם מדובר על אתר תדמית לעסק שלכם, פורטל מתקדם, אתר קמעונאי, או על פיתוח יישום WEB עבור הסטארט-אפ שתמיד חלמתם עליו -  הצוות האיכותי והמיומן של BLINK יבצע את את הפרויקט על הצד הטוב ביותר, תוך התחשבות בעליות וב-Time To Market.

THE BLINK ENGINE - מערכת ניהול התוכן המהפכנית של חברת BLINK בשיטת "What you see is what you get" מבטיחה לכם, לקוחות הקצה, שליטה מוחלטת על כל היבט באתר שלכם: ניהול תמונות,  סרטונים, גרפיקה תוכן טקסטואלי, אלנמטים נעים ועוד. המערכת של BLINK מעניקה לכם אוטונומיה רבה יותר, שליטה גבוהה יותר על האתר שלכם וחופש פעולה רב יותר ביחס למערכות מתחרות בשוק, ועל כן מבטיחה לכם עלויות תפעול נמוכות יותר משמעותית לאורך זמן. 

אנחנו בBLINK מאמנים בשיתופים פעולה פורים ועבודה משותפת עם חברות, פריילנסרים ויועצים מובילים בתחומם, תוך כדי הפרייה הדדית, התקדמות טכנולוגית ופריחה מחשבתית.
רוצה לדעת עוד?
צור איתנו קשר ונשמח לספר לך עוד קצת…
יש לך מיזם?  זקוק לייעוץ? נשמח לשמוע עליו.  
צור קשר
ממליצים עלינו:
ILT ליוו אותי משלב אפיון האתר, ייעצו לי לכל אורך הדרך וגרמו לתהליך להראות קל ופשוט.
ככה נותנים שירות – יחס אישי, זמינות מלאה ומענה מיידי לכל שאלה
ILT היא חברה חכמה ויצירתית, עם יכולות טכנולוגיות יוצאות דופן.
אתרי האינטרנט של ILT מציעים שילוב מושלם של קדמה טכנולוגית ופשטות הפעלה